טרקטורים קטנים

תוכן עניינים

טרקטורים קטנים – הפועלים הנאמנים של כל משק חקלאי

זה אולי נשמע מוזר למי שאינו מבין ועדיין חושב "שטרקטור זה טרקטור, מה העניין הגודל?"

אבל אם נצלול שוב לעולם של הטרקטורים לחקלאות או כמו שאנחנו קוראים לו העולם של דויטץ ישראל, הוויכוח שוב מראה לנו כמה מגוון העולם הזה, כמה דגמים שונים קיימים בו בין של טרקטורים גדולים ובין של טרקטורים קטנים, כמה הם שונים אחד מהשני וכמה מגוונים השימושים ביניהם.

בשונה מהטרקטורים הגדולים שבנויים לעבודה בעיבודים ובשדות הפתוחים ומשדרים עוצמה שבבסיסה כוח וכוח סוס, הטרקטורים הקטנים ואם אפשר להוסיף הטרקטורים הצרים, יחד איתם מותאמים לעבודה במטעים, בפרדסים וברפתות, היכן ששטח הפעולה הוא מצומצם ועמו גם שטחי התמרון. וכמובן שמעבר לגודלם הביטוי טרקטורים קטנים בעיקר מאפיין את הכוח הסוס שמקצה המנוע המשוכלל של דויטץ השוכן בקרבם.

מחפשים עבירות גבוהה? צריכים יכולת עבודה בשטח קטן ודחוס? חייבים טרקטור קטן עם כושר פניה מעורר פליאה וכזה שמפגין חסכון בדלק או פועל על דלקים מודרניים וירוקים? חושבים על טרקטור פתוח או סגור?

דויטץ ישראל הנבחרת המנצחת של טרקטורים חקלאיים

לעבודות כלליות ולרפתות:

  • G5110 – פרטנר נהדר לכל משק בין 110 כוחות סוס מצוין לעבודות רפת ולגידול בעלי חיים, קבינה נהדרת ופופולרית אצת המפעילים והחקלאים.
  • E4110 – הטרקטור הנמכר ביותר בקטגוריה וחברו הטוב של המשק הקטן, ורסטילי מאוד לכל עבודות המשק הקטן מעבודות שדה קלות, משק ואסם ועד גידול בלי חיים.

לעבודות מטעים וכרמים:

  • DF5105 – טרקטור קטן וצר אבל חזק מאוד בעל 105 כוחות סוס. הנמכר ביותר בקטגוריה הנ"ל ומאפשר חסכון עצום בדלק לצד יכולת תמרון מעוררת השתאות. תוכלו לעשות עמו כל כך הרבה שגם אתם תופתעו.
  • 4DF.5090 – יש לכם מרחב מאתגר, קטן וצר? יש לנו טרקטור קטן מעולה בשבילכם. 90 כוחות סוס עם קבינה נהדרת לנהג וכושר עבירות ותמרון נהדרים
  • 4DF.5080 – צריכים טרקטור קצת יותר קטן וצר?. יש לנו להציע 80 כוחות סוס בטרקטור קטן מעולה. גם כאן תמצאו קבינה נהדרת לנהג וכושר עבירות ותמרון נהדרים.
  • 4 AGROPLUS – האח הקטן והחרוץ עם 80 כוחות סוס, מתומחר בהתאם ונותן פייט לכל הגדולים בעבודה במטעים ובפרדסים. נוח ופרקטי והאמת טרקטור קטן ומדליק!

כפי שציינו כמות הדגמים שיבואן גדול כמו פריסבי (קרסו לשעבר) מחזיקים נותנת תשובה מוחצת לכל צורך של משק, קיבוץ, מושב או שדה. היכולת להתאים את כלי העבודה באופן מדויק עד רמת פתיחות הקבינה מאפשרת לנו לתת לכם שירות מכירות מעולה ושירות לאחר קניה מעולה, עם זמינות חלפים מקוריים ועוד.

פנו עוד היום לדויטץ ישראל ב-6020* שלוחה 6 או 0505302929 ואנחנו כבר נדע איך להתאים לכם  טרקטור קטן, או כל סוג אחד שמתאים לכם במסגרת העבודות והתקציב.

לקבלת הצעה משתלמת השאירו פרטים:​