טרקטורים למכירה

תוכן עניינים

בשנים האחרונות, בניגוד לדעות, ישנה תנועה חזרה לחקלאות.

בנות ובנים ממשיכים, חלוצים מודרניים ואנשי הייטק או מקצועות לוחצים אחרים, מגלים את היזמות הקשורה באדמת ארץ ישראל כאלטרנטיבה או אלמנט משלים לעבודה מול המסך של המחשב.

למי שבא מתחום החקלאות, נולד או חי במושב או בקיבוץ זה כמעט ברור כאור הצהריים מה תפקידו של טרקטור חקלאי במערך הגידול.

נכון, ישנם רכבים כמו טנדרים, מלגזות, מסחריות ועוד, אבל תפקידו ההיסטורי של הטרקטור החקלאי נשמר והיתרון הגדול שלו – עבירות לצד הוורסטיליות שתמצאו בטרקטור חקלאי מודרני כמו דויטץ עומדת לו למשמרת.

למה בכלל צריכים טרקטור במשק או בשדות

העבודה במשק חקלאי, בחווה בכרם או בשדות נעשית על קרקע בוצית, מלאת מהמורות. אדמה קשוחה.

העבודה במשק חקלאי דורשת גרירה, העברה של משקלים כבדים ביותר ומשיכה של ציוד שאין רכב מסחרי או טנדר שיכולים לעמוד ביכולות של טרקטור מודרני כמו למשל טרקטור מתוצרת דויטץ.

הוסיפו לזה את הפן האקוטי של הפעלת ציוד חקלאי ממוכן הנגרר מאחורי הטרקטור מו למשל: מרססים, מחרשות, קומביין ועוד ותקבלו משוואה שאומרת שכל עוד יש טרקטור למכירה במקום כלשהו, באם מצבו סביר, ימצא לו קונה.

מה האפשרויות העומדות לרשותך להשגת טרקטור חקלאי למשק

או איך תשיגו את הטרקטור החקלאי הראשון שלכם?

האפשרויות לטרקטור למכירה, השכרה, ליסינג או שותפות, פתוחות ונרחבות.

ניתן למצוא טרקטורים חדשים למכירה בסוכנות של דויטץ ישראל (אנחנו ממליצים!) כאן תקבלו ליווי צמוד והתאמה של הטרקטור המתאים ביותר לצרכי המשק או החווה שלכם. במידה ובשירות המכירה לא יהיו תשובות לצורך ספציפי, כאן נכנס הגב הטכנולוגי הרחב של יצרן בינלאומי כמו דויטץ, שאלות יענו בתשובות מקצועיות עם פקטורים חשובים הנכנסים גם הם לתמונה: אחריות, שירות וחלקים מקוריים.

טרקטורים חדשים העומדים למכירה, יעמדו בעתיד בעומסים קשים ויצטרכו לתת תפוקות גבוהות במשך זמן רב ולכן לטרקטור חדש יש יתרונות ברורים, שלא עבר עליו שום אירוע תיקוני חריג והוא אכן עומד בדרישות וסטנדרטים שהוצגו על ידי נציג המכירות בתהליך המכירה. טרקטור חדש למכירה ניתן לרכוש במגוון מסלולים, מימון חלקי, ליסינג, ועסקאות המציעות אחריות מורחבת ושירות טיפולים הכלול בעלות הקניה, מבצעים ועוד.

בשוק הטרקטורים המשומשים למכירה (חשוב לבדוק לפני, ועל כך בהמשך הכתבה) קיימות אפשרויות רכישה רבות, כאשר רוב המידע על הטרקטורים למכירה שזמינים בשוק, נמצא באתרי האינטרנט השונים, עם תמונות מפורטות ומידע חיוני. חלק מאתרי מכירה אילו (לוחות) מוקדשים לציוד חקלאי וטרקטורים למכירה וחלקם מעורבים: ציוד מכני הנדסי למכירה וציוד חקלאי משומש למכירה.

טרקטור חדש למכירה – מה צריך לבדוק?

ברוכים הבאים להתמחות של דויטץ ישראל, מכירה של טרקטורים חדשים מסוגים, נפחים וקונפיגורציות שונות.

במשרד המכירות שלנו בחולון, יעמדו לרשותכם אנשים מנוסים שמכירים את הטרקטורים של דויטץ ואת היכולות שלהם ויקדישו לכם זמן ניכר על מנת להקשיב ראשית לצרכים שלכם ושנית לתקציבים העומדים לרשותכם.

אחר כך, תעברו לשלב ההכרות עם הטרקטורים העומדים למכירה במלאי הקיים במגרש. תוכלו לשבת, להתנסות ולחוות את תא המפעיל המפנק והמודרני ולהחליט יחד מה הוא הטרקטור דויטץ המתאים לפעילות החקלאית שאתם עורכים.

בתהליך המכירה של הטרקטור נתאים לכם תוכנית שירות ופריסה ונטפל בכל האספקטים של ביטוח, אזעקות וכו'.

אז חשוב שתבואו עם רשימת צרכים ודרישות סדורה, עם רעיונות לעתיד ואולי עם נגרר, כי אם יש משהו שאנחנו גאים בו, בדויטץ ישראל, זו העובדה שברוב המקרים יש לנו כלים זמינים במלאי לרכישה, בהתרעה קצרה.

מה בודקים שקונים טרקטור משומש למכירה

קראו את הסעיף הקודם וקחו משם את רשימת הדרישות והצרכים.

תוסיפו לכך את התקציב ותזרים המזומנים של המשק או היוזמה החקלאית שלכם ובוא למגרש הטרייד אין שלנו בחולון.

כאן, תקבלו ליווי, מאילו שקיבלו את הטרקטור למכירה לשירות הטרייד אין ויודעים, מהיכן הוא בא, מה מצבו המדויק ועומדים מאחוריו עם הגב של פריסבי ישראל (קרסו לשעבר).

רשימת הטרקטורים העומדים למכירה משתנה באופן תדיר, אז אולי כדאי שתרימו טלפון ל-6020* שלוחה 6 או 0505302929 ונחזור אליכם עם רשימה מעודכנת.

גם לכלים למכירה משומשים משירות הטרייד אין יש אחריות וחבילות שירות מורחבות. שווה להתעניין.

אם החלטתם להגיע לשוק החופשי דרך אתרי אינטרנט או סוחרים המעמידים טרקטורים למכירה במגרשים ובסוכנויות כאלו או אחרות, כדאי שתעשו בירור מחמיר ובדיקות למצבו של הטרקטור החקלאי, בגלל שהטרקטורים הללו, כפי שציינו, עובדים קשה,, בתנאים קשים מאוד וחשוב לדקדק בהם, על מנת לא לרכוש כלי חקלאי תקול או כזה ללא אחריות כלשהי.

בצעו נסיעות מבחן ובדיקות אצל מומחים, אחרי הכל אם מישהו מעמדי טרקטור משומש למכירה זה לא אומר שהוא שווה קניה, גם אם הוא בתקציב.

בררו על המוכר ועל תביעות אפשריות בנושאים הרלוונטים.

בדקו בשירותים השונים, אם ישנו שיעבוד על הכללי בגלל תוכנית מימון דרכה נרכש הטרקטור העומד למכירה או בגלל גורם ממשלתי כזה או אחר.

למעשה כל בדיקה שעושים לרכב פרטי לפני רכישה תקפה גם ברכישת טרקטור, רק שכאן צריך להקפיד הרבה יותר.

אנחנו בדויטץ ישראל מוכנים ומזומנים לעזור לכם בכל מסלול שתבחרו: חדש או משומש.

בטלפון 6020* שלוחה 6 או 05053202929.

לקבלת הצעה משתלמת השאירו פרטים:​