טרקטורים גדולים

תוכן עניינים

טרקטורים גדולים – הלוחמים המתוחכמים לשדות הפתוחים

בעולם המיכון החקלאי, הטרקטורים הם לב לבו של המערך החקלאי. הטרקטורים מופיעים בכל אספקט בעבודה ובכל תחום במשק, ברפתות או בשדות.

וכדי להתאים טרקטור למטרות השונות ולשימושים המגוונים הקיימים במשק או השדה המודרניים,  היו צריכים להמציא ולהתאים את מבנה הטרקטור למשימה וכך נוצרו לנו טרקטורים גדולים, טרקטורים קטנים, טרקטורים צרים ועוד.

לכל טרקטור יש את המטרה וההתמחות שלו.

בעוד שהטרקטורים הקטנים והצרים מותאמים לעבודה בשטחים קטנים ובמעברים צרים כמו כרמים, מטעים וכו' מקומם של הטרקטורים הגדולים שמור לשדות הפתוחים ולמרחבים.

הטרקטורים הגדולים עובדים בשדות הפתוחים, כי שם לגודלם יש לא מעט משמעויות.

כי כשאנחנו רושמים טרקטורים גדולים הכוונה היא גם לגודלם הפיזי, גם לכוח המנוע (הנמדד בכוחות סוס) וגם ביכולות הפיזיות שלהם לטפל בציוד נלווה ו/או נגרר גדול ממדים, כמו למשל עגלות תבן גדולות או מערכות השקיה מורכבות.

בדויטץ ישראל אנו שמים דגש להביא את כל מנעד הטרקטורים לשימוש בכל ענפי המשק והחקלאות ובפרט את אותם טרקטורים גדולים המשופעים במנועים גדולים הנצרכים לעבודות השדה כפי שציינו.

אנו מציעים דגמים ורסטיליים מאוד של טרקטורים גדולים

  1. דגמי 6115-6215 – המגלמים בין 115 ל-215 כוחות סוס מסדרה 6 החדשנית של דויטץ. מדובר טרקטור גדול ורב פעלים המתאים לשלל עבודות בשדות ובעיבודים כגון: חרישה, זריעה, עיבוד, הובלה ועוד.
  2. TTV 8280 – 287 כוחות סוס של חדשנות ומערכות אוטונומיות לקישוריות מקסימלית לכל מה שמתקדם בשדות ומבטיח גם נוחות מפעיל לעבודה ממושכת בשדות.
  3. TTV 9340 – 340 כוחות סוס. הלוחם. האח הגדול בקטגוריית הטרקטורים הגדולים של דויטץ ישראל. כל מה שקיים ב8280 ועוד. זהו טרקטור גדול שמהווה חוד החנית מבחינה טכנולוגית ומיועד להגביר ופרודוקטיביות לכל מפעיל ומערכת חקלאית.

כמה נקודות חשובות בבחירת הטרקטור הגדול הבא שלכם

  • היום נוחות תא המפעיל והשימושיות שלו הם ראשונים במעלה בכל טרקטור גדול שתחליטו לרכוש. המפעיל מבלה ימים רבים בתנאים לא קלים והוא ממש כבר לא נהג ותו לא. עובדה המודגשת דווקא בטרקטורים גדלים הנמצאים בעיבודים ובשדות. לכן בדויטץ שמנו דגש על כיסאות נוחים במיוחד, בקרת אקלים מתקדמת ותאורה חזקה ויעילה לעבודה בשעות בהן השמש שוקעת.
  • הטרקטורים הגדולים של היום נמצאים בקשר אלחוטי עם מערכות השקיה ועוד גורמים טכנולוגיים מתקדמים בשטח לאיתור הטרקטור שלכם בכל מקום ומזג אוויר ולכן קישוריות SDF היא חובה. שימו לב לשילוב בין טכנולוגיה למכלולים האחרים. הם אמורים לעבוד בשילוב מלא והרמוניה.
  • אמינות, חוזק מנוע וחסכון בדלק הם אלמנטים נוספים עליהם שמה דגש דויטץ בבניית מערך הטרקטורים לשדות ועיבודים. תוסיפו לכך את ההבנה הקיימת במערכות החלפים והשירות שלנו לטרקטורים הגדולים שלכם ותבינו שהבחירה הנכונה היא בדויטץ.

רק יבואן גדול וחזק כמו פריסבי (קרסו לשעבר) יכול לתת לכם את הטיפול, נכון בעזרת החלפים הנכונים ולהציל לכם יום עבודה בשדה בטרקטור הגדול שלכם.

לפרטים נוספים חייגו 6020* שלוחה 6 או בטלפון 0505302929

לקבלת הצעה משתלמת השאירו פרטים:​